1.  کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات، به تحلیل یار می‌باشد. در صورتی‌که تحلیل یار ، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید، پس از‬ ‫آن، حق دریافت این مدارک همواره برای تحلیل یار  محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به تحلیل یار  ، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می‌شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده مشترک خواهد بود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

 2. مشترک اذعان می‌نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده، آدرس‌ها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران خود کوشا خواهد بود. تحلیل یار حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. تحلیل یار حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.

 3. روش ارتباطی مستند تحلیل یار با مشترک، آدرس ایمیل مشترک و پاسخ به تیکت‌های پورتال‬ ‫پشتیبانی می‌باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند مشترک با تحلیل یار ، ثبت تیکت در پورتال مشترکان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬‬

 4. لازم به ذکر است قوانین تحلیل یار تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه  تحلیل یار و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند،  تحلیل یار حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده، از طریق صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب‌سایت  تحلیل یار در دسترس عموم خواهد بود.

 5. چنانچه مشترک در هر زمان بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد درصورت موافقت شرکت (دریافت تایید از طریق تیکت) مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت ما به التفاوت مبلغ زمان باقی مانده و نرخ سرویس ارتقا یافته، سرویس فعلی به سرویس جدید تغییر می‌یابد، لیکن امکان تغییر سرویس به سرویس پایین‌تر صرفا بدون بازگشت هرگونه مبلغی امکان پذیر خواهد بود.

 6. همواره شرکت حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه‌ای را در سرویس‌های ارائه شده خواهد داشت. در مورد تغییراتی که سرویس مشترک را تحت تاثیر قرار می‌دهد شرکت موظف است از ۲۴ ساعت تا سی روز تقویمی قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب‌سایت شرکت، پورتال مشترکین و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email مشترکان اطلاع‌رسانی نماید و مشترک موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. ( لازم به ذکراست مشترک حق اعتراض را از خود سلب نمود.)

 7. حداکثر زمان تحویل برای سرویس‌های شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات یک ماه می‌باشد.

 8. در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به مشترک با مشخصات سرویس، مشترک موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر این صورت مسئولیت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام مشترک و فقط تا پایان زمان ارائه سرویس در زمان سفارش می‌باشد و زمان سرویس‌دهی افزایشی نخواهد یافت.

 9. شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application ها و یا برنامه‌های مورد استفاده مشترک نخواهد داشت.

 10. شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌ها و نرم افزارهای موجود در حد عرف و امکانات شرکت سرویس مشترک می‌باشد و همچنین آن‌را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد، مگر با حکم رسمی مراجع قضایی و امنیتی کشور.

 11. مشترک مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروس‌ها و یا سورس‌هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی‌باشد.

 12. استفاده از برنامه‌های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویس‌های دیگر شرکت و سایر مشترکان گردد ممنوع می باشد.

 13. وجود فایل‌های حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد مشترکی

 14. ارسال هرزنامه (Spam) عمدا و یا سهوا (ملاک، گزارش RBL و یا بررسی تیم فنی شرکت می‌باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد. (مورد 21 سایت)

 15. ارسال ایمیل به صورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 50 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می‌باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیل‌ها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از مشترک را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).

 16. گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می‌باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.

 17. عدم رعایت قانون جرائم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران (مشترک موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می‌باشد.)

 18. انجام فعالیت‌هایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به مشترک و یا سایر مشترکان گردد.

 19. استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم‌های اشخاص ثالث.

 20. عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

 21. شرکت در تعرفه و سایت خود محدوده استفاده از منابع را به شرح ذیل اعلام و تعرفه آنها را برای عموم سرویس‌ها مشخص نموده است.

  1. حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 10% در بازه زمانی 1 دقیقه

  2. حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 100 مگا بایت

  3. حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

  4. حداکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

  5. حداکثر Bandwidth لحظه‌ای در میزبانی اشتراکی 2 مگابیت در ثانیه